2018.

365 dní je opět za námi a já si právě dočetla blog, který jsem psala o 2017 přesně před rokem. 2017 byl pro mě rok plný opozit, 2018 bych popsala jako rok změn. I přes to, že jsou pojmenovány rozdílně, rok 2018 ze 2017 vychází.

Chata pri Zelenom Plese

Ve 2017 jsem na základě svých zkušeností začala věřit v karmu. Přísloví „to, co dáváš, se ti vrací“ jsem ve 2018 tak do svého života zapojila, a ono to funguje. Pády, které jsem ve 2017 zažila, jsem ve 2018 proměnila v růst. Otevřela jsem své srdce, nebála se promluvit, ale také byla upřímná a všechny tyhle vlastnosti mě opět dovedly na další cestu. Našla si partnera, se kterým jsme náš příběh začali psát na čistý list papíru, bez rozmýšlení a domněnek jsme do toho skočili rovnýma nohama a ono to vychází. Zkusila jsem si cestování po vlastní ose sama. Začala se více věnovat józe a spustila svůj Youtube kanál Joga s Češkou, na kterém se k józe snažím motivovat i ostatní. Více jsem začala chodit do přírody než po večerních akcích a rozhodla se ukončit své působení v Bratislavě, protože jsem si (a také nám) chtěla dát víc prostoru a času na dlouhodobější cestování a získávání zážitků.  

Už víte, proč pro mě rok 2018 byl jedním velkým rokem změn. Ano, přiznávám, mám občas strach, pochybnosti, kdo by je při změnách neměl, změny jsou totiž něčím, co je mimo komfortní zóny, říká se ale, že většinou tam se dějí zázraky.

Kdyby mi někdo na konci 2017 řekl, co mě v tom dalším roce čeká, možná bych mu ani nevěřila. Do toho dalšího nového roku opět vstupuji s pár plány a sny, nalinkovány je ale přesně nemám, protože popravdě nikdy nevíme přesně, kam nás ta naše cesta dovede. Hlavní je však jít a nestát na místě, nemyslíte? 

Přeji tedy nám všem ve 2019 pevné zdraví, hodně lásky a spokojenosti, dobré lidi na okolo, stálý úsměv a splněné sny.

Likujte a sdílejte:

Peti

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..