Good morning world

Jak vypadá vaše typické ráno? Co uděláte hned po probuzení? Začnete kontrolovat emaily? Sledujete, co nového se děje na sociálních sítích?
Upřímně přiznávám, že s tím telefonem to mám podobně, sice si kontroluji soukromé zprávy, ale hodlám s tím pracovat a začít den jinak. Nicméně pracovní maily otevírám v 9hod., případně cestou do práce, preferuji work-life balance a nejsem zastánce řešit pracovní záležitosti v pyžamu z postele (k tomuto názoru jsem ale taky musela dospět).
Určitě jste už slyšeli o citronové vodě k snídani, před půl rokem jsem, i když možná trochu nepravidelně, začala pít také, udělala si snídani a vyrazila do práce.

A jak vypadá moje ráno teď? Udělám si teplou vodu s 2 lžičkami jablečného octu a vymačkaným citronem, o účincích tohoto drinku jsem se dozvěděla nedávno. Jakmile vodu vypiju, na youtube si zapnu yoga music, rozprostírám svou joga karimatku a začínám cvičit. Prvních pět minut se snažím meditovat, resp. Uklidnit mysl a zbylých 25 minut cvičím. Musím přiznat, že je to skvělý začátek dne, ale praktikuju ho zatím jen u sebe doma, nicméně díky tomu jsem zjistila že mi tahle má ranní půlhodinka v případě, že ji nepraktikuju, chybí. Říká se přeci, že ráno utváří den. A tak jsem si dala předsevzetí aplikovat tuhle moji domácí rutinu všude, v případě, že se dá.

A jak ráno trávíte Vy? S telefonem budeme trávit celý den, co takhle si ho zpříjemnit tím, co nám dělá dobře? 😊

Likujte a sdílejte:

Peti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..