„people we passed through“

Texty písní miluji, I proto, že v každé z nich ráda objevuji nějakou tu myšlenku, poslání, vzkaz.

Naposledy jsem při přípravě playlistu na svou slow flow joga hodinu zaslechla „people we passed through“. A popravdě se mi pár takových lidí z mé minulosti v hlavě vynořilo.

Kolik lidí během našeho života potkáme je jedna velká neznámá. Kolik z nich nás ovlivní? Další. Jednoznačné však je, že lidé, kteří se nás nějakým způsobem „dotkli“, ať už pozitivním nebo negativním způsobem, v nás zůstanou a utvoří i kousek našeho dalšího rozvíjejícího se „já“.

Možná mi dáte za pravdu, když napíšu, že „naše já“ si pamatuje převážně ty osoby, se kterými máme spíše negativní zkušenost nebo zážitek. I já takových pár měla. Záleží však pouze na nás, jestli tenhle negativní dotyk použijeme k rozvoji našeho lepšího já, zastaví nás nebo naopak pomůže k našemu dalšímu rozvoji.

Ve chvíli, kdy tento negativní zážitek prožíváme, se nám může zdát, že už lépe nebude, případně danou situaci ani nemusíme chápat, jakmile však tuto naši zkušenost přijmeme a určitým způsobem pochopíme, zjistíme, že nám v závěru dne nakonec mohla pomoci. Proto vůči lidem, se kterými nemáme zrovna světlou minulost, nebuďme zatrpklí, ale nechme je odejít, uleví se nám.

Likujte a sdílejte:

Peti

2 Comments

  1. Krasne slova už len sa naučiť s tym žiť, prijat že všetky situacie a stretnutia s ludmi su tu pre nás.Pre naše zdokonalenie sa, byt lepši pre nase okolie.

    • Vždy je snadnější o tom psát než mluvit, můžeme se však pokusit, to začít praktikovat 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..