Ty sis to přitáhla

Zamysleli jste se někdy nad tím, že se Vám v životě dějí věci, které jste si, ať už přáli, aby se Vám staly anebo naopak jste se obávali, že se Vám přihodí? Zkuste to a zjistíte, že se Vám věci dějí přesně podle toho, jak jste si je, ať už vědomě nebo nevědomě představili.

No řekněte sami, neřekli jste si někdy „Doufám, že nepotkám toho a toho a nebo nestane se to a to.“ A najednou bum a danou osobu potkáte nebo bum a ono se to stane?

Mně v týdnu volala kamarádka:“ Peti, pamatuješ si, jak jsem měla paniku z toho, že si zabouchnu klíčky od bytu?“ No, tak teď sedím v autě a čekám, až majitel bytu přijede s náhradními klíčky. Zabouchla jsem si je.“ Situaci mi popisovala celá rozesmátá, protože znala dopředu moji reakci. „Ty sis to přivolala.“ Ještě v létě by mi situaci popisovala vystresovaná, ale teď se prý posadila před hlavní vchodové dveře a dostala záchvat smíchu, změnila totiž od léta přístup a ví, že si většinu událostí do našeho života přivoláváme my sami.

Výše zmíněná situace je o přitahování si toho, co v životě nechceme. Mám ale dobrou zprávu, funguje to i opačně.

Přáli jste si někdy, abyste se úspěšně zvládli všechna kola přijímacího pohovoru a dostali příležitost nastoupit do pro Vás v tu chvíli vysněného povolání? Mně ano. Dostali jste se na Vaší vysněnou školu? Přáli jste si potkat ve svém životě soul mate a ona / on se objevila?

Věřte mi, síla našeho nevědomí je silnější než si myslíme. Vemte si, už jen to, když nad něčím silně myslíme nebo nad něčím přemýšlíme, kolikrát se nám to promítne do snu. V případě, že si člověk určitou věc přeje a splní se mu, kolikrát tomu říká štěstí nebo náhoda. Ale upřímně, já na náhody velmi nevěřím. Několikrát se mi totiž potvrdilo, kolikrát když si něco přejeme a vysíláme té dané věci, události, člověku, i kdyby jen chvilkovou energii, splní se to. A jakmile téhle životní hře uvěříte, můžete začít hrát. Tak co myslíte? Já říkám, let’s play the game 🙂

Likujte a sdílejte:

Peti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..