Životní puzzle

To, že si myslím, že události v našem životě nejsou náhody, jste možná z mých článků už zachytili. Dnes bych jeden z takových „náhod / nenáhod“ ráda dala za příklad.

Nedávno jsem s mou kamarádkou slavily svátek, přesněji já měla narozeniny, ona svátek, a tak jsme si řekly, že skočíme na společný oběd. Po obědě jsme vydaly na odpolední kávu do jedné z kaváren, kde pracuje můj známý, i když jsem to nevěděla, zrovna měl službu, a tak jsem je spole4n2 s mou kamarádkou seznámila a povyprávěli si, kdo se jak má. „Chystám se na RockFest do Sniny.“ „Vážně?“ Reagovala kamarádka. „Já ze Sniny pocházím a taky se chystám.“ Tak skvělý, to máš výhodu. My ještě sháníme ubytování.“ poznamenal kamarád. „Počkej, tak já se ti poptám.“ nabídla se kamarádka „znám pár lidí v okolí, kdo ubytování nabízí.“ A tak se i stalo. Hned ten den měl v emailu tři nabídky ubytování.

Někdy se možná, až sami divíme, jak nám ten náš život přihraje do karet někoho, koho opravdu v tu danou chvíli potřebujeme a situace v životě do sebe zapadávají tak, jak by ani nezapadly, kdybychom si to naplánovaly.

Nebo, nestalo se Vám někdy, že jste na někoho mysleli a za pár dní vám ta osoba zavolala, napsala nebo jste ji dokonce potkali? Ale o tom zas někdy příště 🙂

Likujte a sdílejte:

Peti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..